Pomagamy naszej koleżance

W naszej szkole uczy się dziewczynka o imieniu Julka. Walczy ona z ciężką chorobą.

Czasami przebywa w szpitalu i aby umilić jej tam pobyt, szkoła zakupiła jej tablet. Znajdują się w nim wesołe zdjęcia jej kolegów i koleżanek z klas młodszych i starszych. Szczególnie koledzy z klasy Julki, IIb, postarali się i przygotowali dla niej zagadkę, którą ułożyli z własnych ciał. Ciekawe, czy Jula zgadnie, co tam było napisane!!! Zdjęcia wykonywane były przez ucznia klasy piątej, Michała Bagińskiego. Dzieci  bardzo się cieszyły, że mogły jej pomóc. Gdy dostarczymy jej już ten ,,prezencik'' liczymy, że na jej twarzy pojawi się wielki uśmiech. Na ten pomysł wpadliśmy wraz z Panem Dyrektorem oraz opiekunem Samorządu Uczniowskiego Panią Anną Mazurek. Wszystkie dzieci ze szkoły brały czynny udział w akcji ,, Uśmiech dla Julki".

Tekst: Oliwia Drewniak