Klasa 7a gospodarzem szkoły w listopadzie

Celem zorganizowanych działań klasy 7a w listopadzie było wprowadzenie rywalizacji i dobrej zabawy dla uczniów klas 4-8. Pierwszym zadaniem była gra sportowo - terenowa. Pomimo, że na dworze zrobiło się chłodno, uczniom, którzy zgłosili się do rywalizacji wcale to nie przeszkadzało.

Ubrani w ciepłe kurtki wystartowali w konkurencjach przygotowanych przez 7a. Były to: tor przeszkód z różnorodnymi zadaniami pokonywany na czas, oraz przeciąganie liny pomiędzy grupami. Rywalizacja była zacięta i każdy chciał być najlepszy. Następną atrakcją szkolną był konkurs plastyczny na wykonanie maski karnawałowej. Przedstawiciele klas zasiedli przy jednym stole i wspólnie wykonywali ozdoby. Ważny był pomysł i odpowiednie dodatki dla ciekawego wyrazu artystycznego. Panujące skupienie i cisza wśród pracujących uczniów były widoczne i świadczyły o dużym zaangażowaniu. W tym konkursie I miejsce zdobyły uczennice z kl. 4b Malwina Starula i Nikola Piętka, II miejsce Karina Drab i Amelia Szczepko z kl.4a,  III miejsce zajęły Milena Jędrzejów i Lena Witek z kl.5a. Najwięcej jednak emocji wzbudziła dyskoteka andrzejkowa. Już od rana Maksymilian Pośpiech i Krystian Kapuściok na korytarzu szkolnym zabawiali uczniów dobrą muzyką przypominając o wieczornej zabawie. Jednym z najciekawszych elementów tego wieczoru były tradycyjne wróżby andrzejkowe w przygotowanej sali. Uczennice : Aleksandra Piwowarczyk, Aleksandra Kaplyta, Martyna Konieczko i Natalia Brasielska nie mogły narzekać na brak chętnych. Przed drzwiami ustawiały się wciąż długie kolejki zainteresowanych, a rozbrzmiewająca muzyka zachęcała do tańca. Rozbrzmiewająca nowoczesna muzyka przeplatana ulubionym utworem naszej szkoły „Belgijką” zachęcały do zabawy nawet nieśmiałych. To był udany dzień zwłaszcza, że cała społeczność szkolna mogła się wspólnie spotkać w radosnej atmosferze. Przygotowane przez 7a konkurencje i wieczór Andrzejkowy spowodowały, że listopad wcale nie był smutny.