Świetlica wita w nowym roku szkolnym 2023/2024

Wakacje minęły jak zwykle bardzo szybko. I znów spotkamy się w murach naszej szkoły. Witam więc wszystkich uczniów i zapraszam do skorzystania z oferty proponowanej przez świetlicę szkolną. Oto garść informacji organizacyjnych:

Wszyscy chętni do skorzystania z opieki lub smacznych obiadków w szkolnej stołówce, powinni wypełnić pisemną deklarację na formularzu dostępnym w świetlicy lub w przypadku klas 1-3 u wychowawcy klasowego. Obiady będą gotowane i wydawane od dnia 11 września , czyli od poniedziałku, tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego. Stawka dzienna za posiłek wynosi 5,00zł.  Koszt obiadku za miesiąc wrzesień 2023 wynosi 75,00 złotych. Wszyscy, którzy zapiszą się do szkolnej stołowki i otrzymają drogą mailową informację o płatnościach, mają obowiązek wpłacić taką kwotę przelewem do 15 września 2023r. Rodzice, którzy będą się starać o dofinansowanie posiłków przez OPS, proszeni są o zgłaszanie swoich dzieci na obiadki z chwilą otrzymania pisemnej decyzji. Jeśli decyzja nie będzie wydana do dnia 15 września rodzic zobowiązany jest do opłaty za posiłki.  Po wydaniu decyzji wplata  zostanie państwu zwrócona w kolejnym miesiącu. Przypominam również, że uczniowie klasy 1-5 mogą uczestniczyć w programie " Mleko i owoce w szkole". Deklaracje uczestnictwa uczniów w tym programie otrzymają państwo w najbiższym czasie drogą mailową. Jest to akcja promująca zdrowe odżywianie poprzez dostarczanie uczniom bezpłatnie do spożycia  porcji warzyw, owoców i mleka. Akcja rozpoczyna się około połowy października 2023r.

Zapraszam więc do świetlicy i życzę powodzenia wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym.

Małgorzata Cieślińska