DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

15 kwietnia w sobotę świetlica szeroko otworzyła swoje podwoje dla specjalnych gości. Byli nimi nasi przyszli uczniowie, a obecnie jeszcze przedszkolaki. Juz za kilka miesięcy bedą mogli nazywać się uczniami naszej szkoły.

Można powiedzieć, że odwiedziny były tłumne. To liczne grono przedszkolaków pod opieką swoich rodziców zwiedziło całą szkołę. Przybyli również do świetlicy. Podczas wizyty, rodzice zapoznawali się z ofertą programową i zasadami funkcjonowania świetlicy.  Natomiast uczniowie, mieli okazję pobawić sie przy muzyce z platformy Youtube pt. "Just dence", pokolorować obrazki,  czy zapoznać się z grami planszowymi i klockami lego. Było gwarnie i dynamicznie.  Wytchnienie można było znaleść podczas degustacji ciasteczek i pysznej herbatki, którą oferował świetlicowy bufecik. Po zadowolonych buziach uczestników tego spotkania wnioskujemy, że z radością przybędą do nas 1 września już w roli uczniów klas 1.