Akcja „Góra Grosza”

Nasi uczniowie, wraz z wychowawcami oraz nauczycielami, bardzo czynnie uczestniczyli w corocznej zbiórce drobnych monet. Po posegregowaniu oraz zważeniu motet, uzbieraliśmy ponad 34 kilogramy.

Paczki z monetami we wtorek za pośrednictwem Poczty Polskiej zostały wysłane na adres Towarzystwa Nasz Dom.

Towarzystwo Nasz Dom od wielu lat wspiera dzieci i młodzież, finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Towarzystwo Nasz Dom prowadzi również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz ośrodki wsparcia psychologicznego PORT.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom którzy zaangażowali się w tę akcję.