„EKO DRZEWO - COŚ ŁADNEGO Z NICZEGO” - KONKURS PLASTYCZNY Z WYKORZYSTANIEM ELEMENTÓW RECYKLINGU W ODNIESIENIU DO LITERATURY DZIECIĘCEJ

W dniu 02.12.2022r. odbył się finał konkursu plastycznego  „EKO DRZEWO -  COŚ ŁADNEGO Z NICZEGO” - Z WYKORZYSTANIEM ELEMENTÓW RECYKLINGU W ODNIESIENIU DO LITERATURY DZIECIĘCEJ. Skierowany był on do uczniów klas IV-VIII. Była to praca zbiorowa całej klasy.

Celem konkursu było promowanie aktywności czytelniczej, zainteresowanie i poznawanie literatury dziecięcej, a także upowszechnianie idei recyklingu wśród uczniów.

Prace wszystkich klas, które wzięły udział były bardzo ciekawe, użyto do ich wykonania przeróżnych materiałów.

Jury po burzliwych obradach wytypowała laureatów:

I   MIEJSCE –  kl. 4b i 6a

II  MIEJSCE –  kl. 4a

III   MIEJSCE –  kl. 5a

Uroczyste wręczenie nagród odbyło na korytarzu szkolnym, gdzie została wykonana wystawa prac. Zwycięzcy otrzymali gratulacje, pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.

Dziękuję wychowawcom, uczniom za zaangażowanie i wzięcie udziału w konkursie.