Konkurs plastyczny "NIEPEŁNOSPRAWNI - TACY SAMI CZY INNI?" - KL. 4-8

W dniu 02.12.2022r. odbył się finał konkursu plastycznego „Niepełnosprawni – tacy sami czy inni?”. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Wzięło w nim udział ponad 80 uczniów z kl. 4-8.

Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się dużą samodzielnością i zgodnością ujęcia tematu. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu.

Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić laureatów:

I miejsce – Magdalena Sobek, kl. Vb

II miejsce – Julia Janicka, kl. IVa

III miejsce – Julian Rokosz, kl.Va

Wyróżnienie:

- Aleksandra Głuszek, kl. IVb

- Maja Stefanicka, kl. Vb

- Lena Górecka, kl. IVa

- Lena Wołoszczuk, kl. Va

- Anna Urzędowska, kl. Vb

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe zakupione w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Natomiast uczniowie wyróżnieni słodkie upominki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.