Dzień "Drzwi otwartych dla Przedszkola"

W sobotę 14 maja 2022r. gościliśmy w szkole przedszkolaków wraz z ich rodzicami w ramach tradycyjnych "Drzwi otwartych".  Świetlica szkolna rówierz wzięła aktywny udział w tej akcji. Wszyscy chętni mogli się dowiedzieć na czym polega opieka oraz jak przebiegają zajecia świetlicowe.  Rodzice interesowali się nie tylko funkcjonowaniem i sposobem zapewniania uczniom opieki, ale też co uczniowie mogą zjeść w szkolnej stołówce i jak wygląda wydawanie obiadów dla najmłodszych dzieci. Rozmowy toczyły sie w miłej i serdecznej atmosferze przy filiżankach kawy i wybornych ciasteczkach. Wszyscy czuli się swobodnie, a taki był cel naszego spotkania, aby rodzice , a zwłasza uczniowie czuli się tu dobrze. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się tu ponownie w rówie dobrych nastrojach, gotowi do pracy w nowym roku szkolnym.