Wszyscy pomagamy.

21 maja 2022r.  przygotowany został festyn, z któego dochód przeznaczono na potrzeby chorej na cukrzycę ucznennicy naszej szkoły. Świetlica wzięła w nim aktywny udział zobowiązując się do przygotowania i sprzedaży swojskich pierogów. Produkty do ich wykonania zostały ufundowane przez Spółdzielnię Mleczarską w Prudniku oraz nauczycieli naszej szkoły. Pierogi wykonywały Panie z obsługi pionu kuchennego oraz inne chętne osoby. Prace trwały już od wczesnych godzin porannych . Świeże, gorące pierogi w pojemnikach trafiały na stoisko w pobliżu boiska " Orlik" w Łambinowicach, gdzie sprzedawane przez panie z obsługi szkoły rozchodziły się jak " ciepłe bułeczki".

Przygotowano i sprzedano ponad 800 sztuk pierogów. Były przepyszne. Mamy nadzieję, że kwota uzyskana z ich sprzedaży znacząco zasiliła konto na rzecz chorego dziecka. Cieszymy się, że mogliśmy przyłączyć się do pomocy i poczuć siłę działąnia w zrgranym zespole.

Pomaganie jest fajne.