Kalendarium
Piątek, 2024-05-03
Imieniny: Jaropełka, Marii
Piątek, 2024-05-03
Imieniny: Jaropełka, Marii
Od 04.04.2011 do 08.04.2011
Harmonogram zajęć „Dobry Start” Od 04.04.2011 do 08.04.2011 |
||||||
Rodzaj zajęc
|
04.04.2011 poniedziałek |
05.04.11 wtorek |
06.04.11 środa |
07.04.11 czwartek |
08.04.11 piątek |
|
Warsztaty informatyczne- grupa I mgr Robert Hałub |
Od 14.35- Do 16.05 |
- |
- |
- |
- |
|
Warsztaty informatyczne- grupa II mgr Robert Hałub |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Warsztaty teatralno-muzyzne z języka angielskiego grupa I mgr Joanna Łoik |
Od 14.35 do 16.05 |
- |
- |
- |
- |
|
Warsztaty teatralno-muzyzne z języka angielskiego grupa II mgr Joanna Łoik |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Warsztaty teatralno-muzyzne z języka angielskiego mgr Magdalena Nicze |
7.30- 9.05 |
- |
14.35- 16.05 |
- |
- |
|
Warsztaty czytelnicze z języka polskiego dla klas I-III grupa I mgr Maria Czajka |
- |
- |
- |
9.10- 10.50 |
- |
|
Warsztaty czytelnicze z języka polskiego dla klas I-III grupa II mgr Maria Czajka |
- |
- |
12.55- 14.55 |
- |
12.55-13.40 |
|
Warsztaty taneczno-rytmiczne mgr Wanda Bagińska |
Od 13.00 Do 14.30 |
- |
- |
- |
- |
|
Warsztaty przyrodnicze dla klas I-III mgr Wanda Bagińska |
- |
- |
14.35 do 16.05 |
- |
- |
|
Warsztaty przyrodnicze dla klas IV-VI- grupa I mgr Małgorzata Bieganowska |
Od 14.35 Do 16.05 |
- |
- |
- |
- |
|
Warsztaty przyrodnicze dla klas IV-VI- grupa II mgr Małgorzata Bieganowska |
- |
- |
Od 14.35 Do 16.05 |
- |
- |
|
Warsztaty teatralne dla klas IV-VI grupa I mgr Violetta Junka |
Od 14.35 do 16.05- |
- |
- |
- |
- |
|
Warsztaty Teatralne dla klas IV-VI grupa II mgr Violetta Junka |
- |
- |
14.35 do 16.05 |
14.35 do 16.05 |
- |
|
Warsztaty plastyczno- techniczne dla klas I-III mgr Katarzyna Bagińska |
-- |
- |
- |
12.50- 14.20 |
- |
|
Warsztaty plastyczno- techniczne Dla klas IV-VI mgr Katarzyna Bagińska |
- |
- |
Od 14.35 do 16.05 |
- |
- |
|
Warsztaty teatralno- plastyczne mgr Beata Środa |
14.35-16.05 |
- |
- |
- |
14.35-16.05 |
|
Warsztaty rękodzielnicze w klasach IV-VI mgr Małgorzata Cieślińska |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Gimnastyka korekcyjna grupa I mgr Halina Kasprzyszyn |
14.35- 16.05 |
- |
- |
- |
- |
|
Gimnastyka korekcyjna grupa II mgr Halina Kasprzyszyn |
- |
- |
- |
- |
14.35- 16.05 |
|
Gimnastyka korekcyjna grupa III mgr Halina Kasprzyszyn |
16.15- 17.50 |
- |
- |
- |
16.15- 17.50 |
|
Gimnastyka korekcyjna grupa I mgr Jarosław Figiel |
- |
- |
14.35- 16.05 |
- |
- |
|
Gimnastyka korekcyjna grupa II mgr Jarosław Figiel |
- |
- |
16.15- 17.50- |
14.35- 16.05 |
- |
|
Gimnastyka korekcyjna grupa III mgr Jarosław Figiel |
- |
- |
- |
12.50-14.30 |
- |
|
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa I mgr Beata Środa |
- |
- |
- |
12.45- 14.15 |
- |
|
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Klasa II mgr Maria Czajka |
11.45-13.40 |
|
|
|
|
|
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Klasa III mgr Beata Środa |
|
- |
14.35- 16.05- |
|
|
|
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas IV-VI mgr Cecylia Klimek |
|
- |
14.35- 16.05 |
|
|
|
Warsztaty matematyczne dla uczniów zdolnych w klasach IV-VI mgr Cecylia Klimek |
|
- |
- |
|
|
|
Zajęcia z pedagogiem (kl. VI) mgr Ewa Szczepanowska |
|
|
|
|
|
|
Zajęcia z logopedą mgr Agnieszka Galla |
Harmonogram indywidualny |
|||||