Kalendarium
Piątek, 2024-04-26
Imieniny: Marii, Marzeny
Piątek, 2024-04-26
Imieniny: Marii, Marzeny
Tygodniowy plan zajęć w ramach projektu "Jesteśmy, aktywni, kreatywni, kompetentni" w Publicznej Szkole Podstawowej w Łambinowicach w roku szkolnym 2016/2017 |
|||||
|
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
1. Zajęcia przyrodniczo-techniczne dla uczniów klas I-III „Magia nauki” |
|
12.00- 13.30 |
|
13.00-14.30 okresowo |
|
2. Zajęcia matematyczno-przyrodnicze dla uczniów klas I-III |
13.00- 14.30 grupa I |
14.45-16.15 grupa I i II na przemian okresowo |
|
|
13.00- 14.30 grupa II |
14.45-16.15 grupa III |
13.00- 14.30 grupa III i IV na przemian okresowo |
14.45- 16.15 grupa IV |
|
|
|
14.45-16.15 grupa V |
14.45-16.15 grupa V i VI na przemian okresowo |
14.45-16.15 grupa VI |
|
|
|
3. Zajęcia logiczno-techniczne dla uczniów klas I-III „Szach i mat” |
13.00-14.30 grupa I |
7.30- 9.00 grupa II |
|
|
|
4. Zajęcia techniczne dla uczniów klas I-III „Z techniką za pan brat” |
14.45-16.15 grupa I |
13.00- 14.30grupa I i II na przemian okresowo |
14.45-16.15 grupa II |
|
|
5. Zajęcia przyrodniczo-terenowe dla uczniów klas IV-VI „Śladami pradawnej puszczy” |
14.45-16.15 |
|
|
|
|
6. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI „Nauka liczenia poprzez zabawę” |
14.45-16.15 |
|
|
|
|
7. Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI „English in Use” |
14.45-16.15 |
|
14.45-16.15 grupa I i II na przemian okresowo |
|
|
8. Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla uczniów klas I-III „Discover Great Britain” |
14.45-16.15 |
|
|
|
|
9. Warsztaty społeczne dla uczniów klas IV-VI „Mania poszukiwania” |
14.45-16.15 grupa I |
14.00-15.30 grupa II |
|
|
|
10. Warsztaty przedsiębiorczości dla uczniów klas IV-VI „Klucz do sukcesu” |
|
14.45-16.15 okresowo |
14.45-16.15 |
|
|
11.Program psychologiczno-pedagogiczny dla uczniów klas IV-VI „Uwierz w siebie” |
|
13.50- 14.35 okresowo |
|
13.50- 14.35 |
|
12. Warsztaty matematyczne dla uczniów klas IV-VI „Interaktywna matematyka” |
|
|
14.45-16.15 |
|
|
13. Zajęcia przyrodnicze dla uczniów klas IV-VI „Obserwuję, badam, poznaję swoje ciało i dbam o swoje ciało. |
|
14.45-16.15 okresowo |
|
|
13.00- 14.30 |
14. Warsztaty informatyczne dla uczniów klas I-III „Klik i umiem to w mig” |
|
14.45-16.15 okresowo |
14.45-16.15 |
|
|
15. Warsztaty informatyczne dla uczniów klas IV-VI „Klik i umiem to w mig” |
|
14.45-16.15 okresowo |
14.45-16.15 |
|
|
16. Specjalistyczne zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klasy I |
9.10-9.55 okresowo od 8.20 |
|
|
|
|
17. Zajęcia logopedyczne dla uczniów klasy I i klas IV-VI „Gimnastyka buzi i języka” |
13.50- 14.35 grupa I |
8.20- 9.05 grupa IV 10.00 -11.30 grupa II 14.45-16.15 grupa I |
13.00- 13.45 grupa III |
7.30- 8.15 grupa III 8.20- 9.05 grupa IV |
|
18. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klasy I „Możesz więcej” |
|
|
|
12.00- 12.45 |
10.00- 10.45 |
19. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze- warsztaty językowo-ortograficzne dla uczniów klas IV-VI „Mogę lepiej i więcej” |
|
|
14.45-16.15 |
|
|
20. Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klasy I |
14.45-15.30 |
|
|
|
|
21. Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas IV-VI |
|
13.50- 15.20 grupa I |
14.45-16.15 grupaII |
|
|