SUKCES W KONKURSIE RECYTATORSKIM!!!

15. marca 2016 r. dwie uczennice: Oliwia Drewniak z klasy 5. i Samanta Gandziała z kl. 6. reprezentowały naszą szkołę w X Międzyszkolnym Konkursie „Ocalić od zapomnienia” im. Marcina Makucha w Niemodlinie.

W konkursie rywalizowali uczniowie z dwóch powiatów: opolskiego i nyskiego, a konkretnie z takich miejscowości jak: Tułowice, Niemodlin, Łambinowice…
            Poziom prezentacji był bardzo wysoki, ale naszym dziewczynkom nikt nie dorównał! Samanta otrzymała nagrodę Grand Prix konkursu (uczennicę przygotowała p. Violetta Junka), a Oliwia wywalczyła 1. miejsce (tę piątoklasistkę przygotowywała p. Ilona Karpińska), oczywiście w kategorii szkół podstawowych.
            Uczennice przywiozły cenne nagrody i wspominały o ogromnej gościnności Organizatorów konkursu. GRATULUJEMY SAMANCIE I OLIWCE!!!