Kalendarium
Czwartek, 2024-05-02
Imieniny: Longiny, Toli
Czwartek, 2024-05-02
Imieniny: Longiny, Toli
Kapitał ludzki" Od dnia 17.01.2011 do 21.01.2011
|
||||||
HARMONOGRAM ZAJĘC „Kapitał ludzki" Od dnia 17.01.2011 do 21.01.2011
|
||||||
Rodzaj zajęć
|
Poniedz.
|
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
uwagi |
Warsztaty informatyczne- grupa I mgr Robert Hałub |
14.35- 16.05 |
- |
- |
- |
- |
stały |
Warsztaty informatyczne- grupa II mgr Robert Hałub |
- |
14.35 16.05 |
- |
- |
- |
stały |
Warsztaty teatralno-muzyzne z języka angielskiego grupa I mgr Joanna Łoik |
14.35-16.05 |
- |
- |
- |
- |
Co drugi tydzień |
Warsztaty teatralno-muzyzne z języka angielskiego grupa II mgr Joanna Łoik |
14.35 16.05- |
- |
- |
- |
- |
Co drugi tydzień |
Warsztaty teatralno-muzyzne z języka niemieckiego mgr Magdalena Nicze |
- |
- |
14.35- 16.05 |
- |
- |
stały |
Warsztaty czytelnicze z języka polskiego dla klas I-III grupa I mgr Maria Czajka |
- |
9.10- 9.55 |
- |
9.10- 10.50 |
- |
stały |
Warsztaty czytelnicze z języka polskiego dla klas I-III grupa II mgr Maria Czajka |
- |
- |
12.55- 14.30 |
- |
12.55-13.40 |
stały |
Warsztaty taneczno-rytmiczne mgr Wanda Bagińska |
13.00 14.30 |
14.35 16.05 |
- |
- |
- |
stały |
Warsztaty przyrodnicze dla klas I-III mgr Wanda Bagińska |
- |
- |
14.35 16.05 |
- |
- |
stały |
Warsztaty przyrodnicze dla klas IV-VI- grupa I mgr Małgorzata Bieganowska |
14.35 16.05 |
- |
- |
- |
- |
stały |
Warsztaty przyrodnicze dla klas IV-VI- grupa II mgr Małgorzata Bieganowska |
- |
- |
14.35 16.05 |
- |
- |
stały |
Warsztaty teatralne dla klas IV-VI grupa I mgr Violetta Junka |
|
14.35 16.05 |
- |
- |
- |
zmienny |
Warsztaty Teatralne dla klas IV-VI grupa II mgr Violetta Junka |
- |
- |
14.35 16.05 |
14.35 16.05 |
- |
zmienny |
Warsztaty plastyczno- techniczne dla klas I-III mgr Katarzyna Bagińska |
-- |
14.35 16.05- |
- |
12.50- 14.20 |
- |
stały |
Warsztaty plastyczno- techniczne Dla klas IV-VI mgr Katarzyna Bagińska |
- |
|
Od 14.35 do 16.05 |
- |
- |
stały |
Warsztaty teatralno- plastyczne dla klas I-III mgr Beata Środa |
14.35-16.05 |
- |
- |
- |
14.35-16.05 |
stały |
Warsztaty rękodzielnicze w klasach IV-VI mgr Małgorzata Cieślińska |
|
|
Od 14.35 do 16.05 |
|
|
Stały |
Gimnastyka korekcyjna grupa I mgr Halina Kasprzyszyn |
- |
14.35- 16.05 |
- |
- |
- |
zmienny |
Gimnastyka korekcyjna grupa II mgr Halina Kasprzyszyn |
- |
16.15- 17.50 |
- |
- |
16.15- 17.50 |
zmienny |
Gimnastyka korekcyjna grupa III mgr Halina Kasprzyszyn |
- |
- |
- |
- |
14.35- 16.05 |
zmienny |
Gimnastyka korekcyjna grupa I mgr Dariusz Walichowski |
Od 14.35 do 16.05- |
- |
14.35- 16.05 |
- |
- |
zmienny |
Gimnastyka korekcyjna grupa II mgr Dariusz Walichowski |
- |
- |
- |
14.15- 15.45 |
- |
zmienny |
Gimnastyka korekcyjna grupa I mgr Dariusz Walichowski |
- |
- |
16.10- 17.40- |
12.45- 14.15 |
- |
zmienny |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa I mgr Beata Środa |
|
|
|
12.55- 14.30 |
|
stały |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Klasa II mgr Maria Czajka |
11.45-13.40 |
|
|
|
|
stały |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Klasa III mgr Beata Środa |
- |
14.35-16.05 |
14.35- 16.05 |
- |
- |
stały |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas IV-VI mgr Cecylia Klimek |
|
|
14.35- 16.05 |
|
|
stały |
Warsztaty matematyczne dla uczniów zdolnych w klasach IV-VI mgr Cecylia Klimek |
|
14.35- 16.05 |
|
|
|
stały |
Zajęcia z pedagogiem (kl. VI) mgr Ewa Szczepanowska |
|
|
|
|
|
zmienny |
Zajęcia z logopedą mgr Agnieszka Galla |
Harmonogram indywidualny |
|