Zadania realizowane w SP Łambinowice

Zadania realizowane w SP Łambinowice

2010/2011

Zadanie nr 4: Warsztaty informatyczne w Szkole Podstawowej w  Łambinowicach

• Warsztaty informatyczne dla kas III- VI -Robert Hałub- 2 grupy po 30godz.

Zadanie nr 5: Edukacja językowa w Szkole Podstawowej w Łambinowicach

• Warsztaty teatralno- muzyczne z języka angielskiego dla klas IV-VI- Joanna Łoik -2 grupy po 30godz.
  • Warsztaty teatralno- muzyczne z języka niemieckiego - Magdalena Nicze -1 grupa 60 godz.
  • Warsztaty czytelnicze z języka polskiego dla klas I-III- Maria Czajka 2 grupy po 60 godz.

Zadanie nr 6: „Zielona Planeta Ziemia"- edukacja przyrodnicza i ekologiczna w Szkole Podstawowej w Łambinowicach

• Warsztaty przyrodnicze dla klas I-III- Wanda Bagińska 1 grupa 30 godz.
  • Warsztaty przyrodnicze dla klas IV-VI - Małgorzata Bieganowska 2 grupy po 30 godz.

Zadanie nr 7:  „Zielona Planeta Ziemia"- rozwój kreatywności i ekspresji artystycznej z elementami ekologii w Szkole Podstawowej w Łambinowicach.

• Warsztaty teatralne z elementami ekologii dla klas IV- VI - Violetta Junka 2 grupy po 60 godz.
  • Warsztaty rytmiczno -taneczne - Wanda Bagińska 1 grupa 60godz.
  • Warsztaty plastyczno- techniczne z elementami ekologii dla klas I-III i IV-VI - Katarzyna Bagińska 2 grupy po 60godz.
  • Warsztaty teatralno- plastyczne z elementami ekologii dla klas I-III - Beata Środa 1 grupa 60 godz.
  • Warsztaty rękodzielnicze w klasach IV-VI - Małgorzata Cieślińska 1 grupa 30 godz.

Zadanie nr 8: Gimnastyka korekcyjna w Szkole Podstawowej w Łambinowicach.

• Gimnastyka korekcyjna w klasach I-III -Halina Kasprzyszyn 3 grupy po 60 godz.
  • Gimnastyka korekcyjna w klasach IV- VI - Dariusz Walichowski 3 grupy po 60 godz.

Zadanie nr 19:  Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze w  Szkole Podstawowej w Łambinowicach.

• Zajęcia dydaktyczno -dydaktyczno- wyrównawcze w klasie I - Beata Środa 1 grupa 60 godz.
  • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze w klasie w klasie II - Maria Czajka 1 grupa 60 godz.
  • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze w klasie III - Beata Środa 1 grupa 60 godz.
  • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki w klasach IV-VI - Cecylia Klimek 1 grupa 30 godz.

Zadanie nr 20: Warsztaty matematyczne dla uczniów zdolnych w  Szkole Podstawowej w Łambinowicach.

• Warsztaty matematyczne w klasach IV-VI - Cecylia Klimek 1 grupa 30 godz.

Zadanie nr 21: „Mówię poprawnie" - zajęcia z logopedą w Szkole Podstawowej w Łambinowicach.

• Indywidualne zajęcia z logopedą dla dzieci z wadami wymowy w klasach I-III - Agnieszka Galla 10 osób po 9 godz.

Zadanie nr 22: Wdrażanie programu profilaktyki  „Jak żyć bez używek i agresji? „ w Szkole Podstawowej w Łambinowicach.

• Zajęcia z pedagogiem w kasach VI - Ewa Szczepanowska 14 godz.