"Koziołek Show"

25.11.2010 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w przedstawieniu pt. "Koziołek Show"

zrealizowanym przez aktorów Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego.

Widzowie, wspólnie z bajkowym koziołkiem, wędrowali do Pacanowa przeżywając liczne przygody. W trakcie tej podróży aktorzy często angażowali widzów. Dzieci uczestniczyły w wyścigu samochodowym, brały udział w koronacji królewny, śpiewały i tańczyły wspólnie z bajkowymi postaciami. Dodatkowymi atutami sztuki były barwne kostiumy aktorów, wesoła muzyka, zabawne dialogi i pomysłowa scenografia.

Okazało się, że niezwykłe przygody Koziołka Matołka bawią także i dziś młodszych i starszych widzów. To było niezapomniane przeżycie dla wszystkich.