Czas do Szkoły!

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010/2011

1 września rozpoczął się kolejny rok szkolny. Oficjalna i uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2010/1011 w Szkole Podstawowej w Łambinowicach odbyła się w sali gimnastycznej: o godz. 8.00 dla kl. IV - VI, dla kl. I o godz. 12.00.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Figiel przywitał bardzo gorąco wszystkich uczniów, szczególnie pierwszoklasistów, oraz wszystkich obecnych rodziców. Na uroczystości obecni byli również zaproszeni goście, m. in. Wójt Gminy Łambinowice Pan Tomasz Karpiński.
Wychowawczynie klas I, Pani Katarzyna Bagińska i Pani Anna Hemon, przeprowadziły ślubowanie pierwszoklasistów. Na zakończenie uczniowie kl. V i VI zaprezentowali krótką część artystyczną, którą przygotowali wspólnie z nauczycielkami: Panią Joanną Łoik, Panią Violettą Junką i Panią Wandą Bagińską.