DZIEŃ MATKI

Dnia 25 maja 2012 roku uczniowie klasy II „b” gościli swoje mamy w  „szkolnej kawiarence” przygotowanej specjalnie na tę okazję w sali lekcyjnej.

Zaprezentowali wówczas program artystyczny, w którym wyrazili swoją miłość do mam. Podczas występów był czas na głębokie słowa oraz na pełne energii melodie.

Specjalnie na tę okazję przygotowana została też prezentacja multimedialna dedykowana mamom.

Na koniec spektaklu dzieci wręczyły swoim gościom wykonane własnoręcznie laurki z życzeniami oraz świeczniki w kształcie gwiazdek – symbol tego, że „… nawet gwiazdkę z nieba mamusiom chcą dać”.

Na twarzach mam pojawiła się radość i wzruszenie.

W trakcie spotkania odbyły się też zabawy i zawody, w których uczestniczyły mamy i dzieci. Największą  popularnością cieszyły się:

- „Sekrety rodzinne”

- „ Portret mojej mamy”

- „O kim są te słowa?”

- Zabawa z drucikami kreatywnymi

- Liczenie pieniędzy

Dzień Matki 2012 będzie miłym wspomnieniem dla wszystkich uczestników spotkania.

Program i prezentację przygotowała wychowawczyni klasy II „b”  Katarzyna Bagińska.