„Bezpieczeństwo w szkole i poza szkołą”

Spotkanie z policjantem dzielnicowym st. sierż. Piotrem Orlińskim z uczniami klas I - III w ramach programu profilaktycznego „Bezpieczeństwo w szkole i poza szkołą"

Dnia 10.09.2010 r. odbyło się spotkanie uczniów klas I - III z policjantem st. sierż. Piotrem Orlińskim. Spotkanie miało na celu przypomnienie dzieciom zasad bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły i domu. Policjant przypomniał uczniom jak nie należy zachowywać się w przypadku gdy na drodze spotkamy psa. Uświadomił dzieciom jak niebezpieczne może okazać się spotkanie i zaufanie nieznajomym. Przypomniane zostały zasady jak należy zachować się w szkole, żeby nikomu nie stała się krzywda. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali prelekcji i włączyli się do dyskusji poprzez zadawanie pytań prowadzącemu.