Wygrywamy pracując zespołowo!

Uczniowie klasy II „b” pod opieką wychowawczyni Pani Katarzyny Bagińskiej uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie „FUNDUSZE EUROPEJSKIE W DRODZE DO SZKOŁY” organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z Komendą Główną Policji.

Do konkursu ogółem zgłoszono  1171 prac plastycznych uczniów klas I-III. Nasi  drugoklasiści odnieśli duży sukces, bowiem zdobyli  II miejsce na etapie wojewódzkim.

Zwycięska praca wykonana została dzięki współpracy całej klasy, choć główne elementy wydzieranki wykonało 5 uczniów: Oliwia Rokosz, Julia Samek, Krzysztof Szober, Szymon Środa i Łukasz Świrk. Otrzymali oni imienne dyplomy podpisane przez Ministra Rozwoju Regionalnego. Wszystkie dzieci z klasy II „b” otrzymały piękne upominki odblaskowe ( worki, zawieszki na plecaki, książeczkę i ciepłe bluzy z polaru). Wszyscy bardzo się cieszyli i byli dumni ze zwycięstwa. Tym bardziej, że konkurencja była duża i jak  wynika z recenzji prac, którą wygłosiło jury: „ Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością”.