Klasa Ib gospodarzem w lutym-Dzień maski karnawałowej

Karnawał to okres balów, maskarad, pochodów i  przyjęć a przede wszystkim radosnych zabaw. Klasa Ib zaprosiła koleżanki i kolegów do wspólnej zabawy i ogłosiła „Dzień maski karnawałowej”. Z tej okazji w  środę 23 lutego 2022r. na twarzach uczniów zagościły maski karnawałowe, kolorowe, brokatowe, nawiązujące do postaci bajkowych. Korytarze szkoły wypełniły tajemnicze postacie, bo w tym dniu każdy mógł zostać kim chce, jedni wybrali fantazyjne maski, inni kapelusze, korony i zabawne opaski, a byli też tacy, którzy przebrali się za ulubionych bohaterów bajek. Wszyscy wykazali się dużą pomysłowością i ogromnym zaangażowaniem. Był to dzień pełen brokatu, cekinów i radości a wspaniała zabawa była ciekawym urozmaiceniem szkolnej codzienności, zwłaszcza w trudnym okresie pandemii. To kolejna okazja, która dowiodła, jak kreatywni i twórczy są nasi uczniowie.