„Z głębi serc życzenia ślemy i DZIĘKUJEMY” – uroczystość DEN w naszej szkole

Dnia 13.10.2021r.  z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas młodszych przygotowali  uroczystą akademię dla nauczycieli i pracowników obsługi.

Występy zaczęli uczniowie klasy III „b” pokazując pełną humoru scenkę z życia swojej klasy.

Następnie pierwszaki zaprezentowały piosenki z repertuaru Akademii Pana Kleksa.

Po najmłodszych dzieciach wystąpiła klasa II „a” , która zaśpiewała, że „ Szkoła może być wesoła”.

Kolejno zaprezentowały się dzieci z III „a” grając na fletach utwór „Kurki trzy”.

Uczniowie z II „b” zatańczyli do piosenki „Dzień Nauczyciela i karuzela”

Na zakończenie trzecioklasiści złożyli wierszowane życzenia zebranym na widowni  gościom, a następnie zagrali na fletach „Sto lat”.

Po tym utworze wszyscy uczniowie wstali i wspólnie zaśpiewali „Sto lat”.

Na uwagę zasługuje pełne profesjonalizmu prowadzenie apelu przez młodych konferansjerów, uczniów klasy III „b”- Edytkę Janowską i Miłosza Szeremetę.

Całości dopełniła kolorowa dekoracja złożona z „kwiatów-laurek”, którą wykonali uczniowie klas 1-3. Każde dziecko przygotowało kwiat będący darem serca dla wszystkich pracowników naszej szkoły.

K.Bagińska, E.Stefanicka

Dnia 13.10.2021 (środa) w szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Z tej okazji uczniowie przygotowali ciekawe atrakcje dla nauczycieli. Główną z nich byli „Milionerzy” wersja dla nauczycieli. Poszczególni nauczyciele: p. Violetka Junka, p. Małgorzata Mazurska, p. Małgorzata Połomska- Skut oraz p. Dyrektor Jarosław Figiel  zostali zaproszeni na scenę, gdzie zadano im różne pytania, z którymi świetnie sobie poradzili.

Oprócz tego, pojawiło się sporo innych zabawnych występów takich jak:
-„Galileo”, a w nim amerykańscy naukowcy  i intrygująca sztuczka z skrzynią teleportującą przedmioty,
- Rewia mody - pokaz mody i propozycje modowe dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów szklonych.
Na koniec, Dyrektor szkoły otrzymał czek o wartości miliona złotych, jako nagroda za zwycięstwo nauczycieli w teleturnieju. Po „uroczystym” wręczeniu nagrody, uczennica klasy 7c Emilia Jarosz zaśpiewała piosenkę Męskiego Grania  „Sobie i Wam”.

Naszym Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy wszystkiego najlepszego.