Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Po długich wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 20212022.
Przed nami kolejny rok  wypełniony nauką, ale również zabawą, spotkaniami z kolegami, nauczycielami, pełen nowych wyzwań i wrażeń.

Pierwszego września uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami przybyli do budynku szkoły. Tutaj zostali serdecznie powitani przez wychowawczynie klas pierwszych :panią Halinę Kasprzyszyn- klasa I a i panią Annę Hemon- klasa I b. Pan dyrektor Jarosław Figiel powitał przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. W tym roku szkolnym naukę w naszej szkole rozpocznie dwadzieścia czworo pierwszaków. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Podobne życzenia skierował do dzieci i ich rodziców pan wójt Tomasz Karpiński.

Najmłodsi uczniowie uroczyście ślubowali dbać o dobre imię szkoły, być dobrym kolegą , a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Uczniowie klas piątych przygotowali uroczyste przedstawienie, podczas którego szczególnie serdecznie powitali naszych nowych kolegów.
 Na pierwszoklasistów w tym uroczystym i ważnym dla nich dniu  czekały ogromne , słodkie rogi obfitości przygotowane przez rodziców.
Po zakończeniu uroczystości nastąpiło pierwsze spotkanie uczniów klas pierwszych z wychowawcami .

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.