Wizyta przedszkolaków

We wtorek 22 czerwca 2021r. w naszej szkole było wyjątkowo gwarno i radośnie. Siedmiolatki ze swoimi nauczycielami i opiekunami odwiedziły naszą szkołę. Celem wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać od nowego roku szkolnego. Podczas spotkania przedszkolaki zobaczyły sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę,  salę gimnastyczną i salę komputerową. Potem w towarzystwie kolegów i koleżanek  z klas trzecich spędzały czas na szkolnym boisku i placu zabaw. Po krótkim zapoznaniu się i zabawie z chustą animacyjną dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności sportowe na torach przeskód, grać w piłkę nożną, malować kolorową kredą i wspólnie ze szkolnymi przyjaciółmi bawić się na placu zabaw. Wszystkim przedszkolakom bardzo podobała się nasza szkoła. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie przyszli uczniowie klas pierwszych przekonały się na własne oczy, że w naszej szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie.
Wszystkim dzieciom życzymy słonecznych wakacji i zapraszamy pierwszego września.