Szkolne Walentynki

14 lutego to Dzień Św. Walentego obchodzony jako Dzień Zakochanych. W naszej szkole świętujemy go jako dzień przyjaźni i życzliwości, dlatego ostatni dzień przed feriami spędziliśmy w miłej i sympatycznej atmosferze. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową i przygotował fotobudkę.

Do specjalnie przygotowanego pudełka każdy mógł wrzucić kartki z życzeniami, które następnie amorki roznosiły do adresatów. Kartek było naprawdę dużo, więc amorki miały co robić. Obok świetlicy można było zrobić sobie zdjęcie z kolegami, koleżankami, z tymi, których lubimy.  Panował miły nastrój, każdy chodził uśmiechnięty. Wiele osób ubrało się na czerwono lub różowo co dodatkowo podkreśliło to święto. Życzymy wszystkim, aby każdy miał wokół siebie życzliwych i sympatycznych ludzi.