Wizyta Mikołaja

Każdy z nas co roku z niecierpliwością czeka na 6 grudnia. W tym dniu Mikołaj przynosi nam w wielkim worku stos niesamowitych prezentów.

Oczywiście i do naszej szkoły zawitał Święty z paczkami pełnymi słodyczy, przeznaczonymi dla uczniów naszej szkoły. Towarzyszyły mu Elfy, które pomagały wręczać odpowiednie paczki wszystkim uczniom. Wszyscy chętnie dzielili się otrzymanymi słodyczami z dziećmi z Domu Dziecka, w ramach akcji zorganizowanej już po raz kolejny przez szkolny wolontariat. W trakcie odwiedzin Mikołaja śpiewaliśmy świąteczne piosenki, recytowaliśmy wierszyki, aby przez cały dzień w szkole panowała radosna i chętna do niesienia pomocy atmosfera. Z pewnością zasłużymy na następne odwiedziny Świętego, niestety dopiero w przyszłym roku.