Dzień Dziecka w barwach narodowych

Dnia 4 czerwca 2018r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka i Dzień sportu. Już o godzinie 9 wszyscy ubrani w biało-czerwone stroje czekali wraz ze swoimi wychowawcami pod szkołą.

Z tej okazji tradycyjnie jak co roku wybraliśmy się na łambinowicki orlik. Imprezę rozpoczęliśmy od wspólnego zatańczenia Belgijki, a tym samym ustanowienia rekordu gminy w ilości tańczących osób. Następnie przedstawiciel Banku PKO BP w Niemodlinie wręczył nagrody osobom, które systematycznie oszczędzały w SKO. W końcu zaczęły się zawody: klasy I-III brały udział w konkurencjach, a uczniowie klas IV-VII grali w piłkę nożną: klasa 4a przeciwko 4b, 5a przeciwko 5b, a 6a przeciwko 6b oraz klasy VI-VII w siatkówkę. Nasi DJ-e również zadbali o uatrakcyjnienie zabawy. W trakcie imprezy wszyscy dostaliśmy poczęstunek w postaci kiełbasy z chlebem oraz lody. Tego roku pogoda nam dopisała, więc byliśmy zadowoleni. Cała impreza trwała ok. 3 godzin.