Dzień Otwartych Drzwi dla Przedszkolaków

Dnia 21.04.2018r. nasza szkoła otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasach pierwszych w ramach akcji "Dzień otwartych drzwi dla przedszkolaków".

Dzieci i ich rodzice mogli uczestniczyć w różnych zajęciach zorganizowanych w kilku salach lekcyjnych. Były to zajęcia:plastyczne,techniczne,konstrukcyjno-logiczne,logopedyczne,praca z tablicą interaktywną oraz zajęcia z języka angielskiego.

Dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia w sali gimnastycznej, gdzie pod czujnym okiem nauczycieli dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe na specjalnie przygotowanym przez starszych uczniów torze przeszkód. Dzieci chętnie korzystały także z placu zabaw przed budynkiem szkoły.

Natomiast w świetlicy szkolnej czekał na gości słodki poczęstunek, owoce i napoje przygotowane przez pracowników świetlicy szkolnej.

Dla rodziców "Dzień otwartych drzwi dla przedszkolaków" był okazją do spotkania z dyrekcją szkoły, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem szkolnym, wychowawcami świetlicy szkolnej, logopedą.

W czasie wizyty w szkole każde z dzieci otrzymało różnego rodzaju prezenty: plany lekcji, zakładki, długopisy, dmuchane piłki plażowe, woreczki na strój gimnastyczny, balony, dyplomy i inne.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie naszą szkołą.