Wyjazd do Opola na Lodowisko Toropol

W dniu 21.09.2017r. uczniowie naszej szkoły, a dokładnie 46-ro dzieci wraz z czterema opiekunami poczuły przedsmak zimy i wyjechały na lodowisko Toropol w Opolu. Wyjazd odbył się dzięki WZ Ludowe Zespoły Sportowe w Opolu.

Jedni doskonalili, inni nabywali umiejętności jazdy na łyżwach.

Ci, którzy po raz pierwszy mieli je na nogach, dzięki fachowej pomocy instruktora i nauczycieli szybko opanowali podstawowe zasady jazdy na łyżwach. Nie obyło się bez bliskich kontaktów z taflą lodową, ale na szczęście nikt nie odniósł poważnych kontuzji. Wszyscy uczestnicy posiadali kaski, dzięki czemu wzrósł poziom bezpieczeństwa.

Jedna z uczennic klasy V a, Nikola Pawlicka wygrała zawody w przejeżdżaniu pod poprzeczka, a Aleksandra Kowalczyk została pochwalona przez trenera za zaangażowanie. Wszyscy byli zadowoleni z wyjazdu, choć bardzo zmęczeni.