Babciu, Dziadku kochamy Was całym sercem - Dzień Babci i Dziadka w klasie 3b

Dzień Babci i Dziadka to święto, które w naszej szkole kojarzy się z ciepłem, uśmiechem, bezgraniczną miłością i wszystkim co dobre. Dlatego co roku wyczekujemy przybycia w nasze progi wspaniałych gości - ukochanych Babć i Dziadków.

12 stycznia br. klasa 3b od samego rana z entuzjazmem i wielką radością czekała, aby zaprezentować wiersze, piosenki, tańce oraz grę na instrumentach, by podziękować za troskę i ciepło. Wspaniała scenografia oraz niezwykła atmosfera były doskonałym tłem dla wzruszeń, uśmiechu i dumy na twarzy każdej Babci i Dziadka. Występy wnucząt nagrodzono ogromnymi brawami!

Po części artystycznej, obecny na uroczystości pan dyrektor Jarosław Figiel podziękował artystom za przygotowanie uroczystości oraz złożył serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Po uroczystości dzieci obdarowały bliskich własnoręcznie wykonanymi prezentami i zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany z pomocą rodziców.