Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem

Dzień Babci i Dzień Dziadka to rodzinne święta, będące wyrazem wdzięczności wnuków za obecność dziadków. W Polsce obchodzimy je odpowiednio 21 i 22 stycznia. W tych dniach wnuki mają okazję podziękować swoim dziadkom za poświęcony czas, za troskę, opiekę, zabawę i przekazaną wiedzę.

12  lutego 2024r.r. uczniowie klasy III a przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci recytowały wiersze , pięknie tańczyły i śpiewały piosenki. Z przejęciem odtwarzały  swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i życzeniami.

Po części artystycznej , obecna na uroczystości pani dyrektor Iwona Maduzia podziękowała artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Uczniów i zaproszonych gości odwiedził także pan dyrektor Jarosław Figiel, który przyłączył się do życzeń i podziękował miłym gościom za ich czas, który poświęcają wnukom, cierpliwość i  wielkie serce.

Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek i herbatkę.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.