Wycieczka klas I do Opola

9 listopada 2023r. uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawczyniami pojechali na pierwszą szkolną wycieczkę. Celem była sala zabaw - HopLandia w Opolu. Podróż przebiegła bez zakłóceń, a w sali zabaw, każdy mógł znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego.

Były tam trampoliny, dmuchana ściana wspinaczkowa, plac zabaw, tor przeszkód, basen z gąbkami i tubbing, czyli zjeżdżalnia pontonowa oraz zjeżdżalnie z wejściem poprzez ogromną głowę tygrysa z wystającymi kłami, do której wchodzi się po tygrysim języku. Na twarzach dzieciaków cały czas gościł uśmiech i ogromne zadowolenie. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na małe co nieco do McDonalds. Najedzeni i pełni wrażeń wróciliśmy do Łambinowic. Naszą pierwszą wycieczkę zaliczamy do udanych!!!