Uroczystość pasowania na ucznia

Uroczystość Pasowania na Ucznia, która odbyła się 27 października 2023r., to ważne wydarzenie dla wszystkich pierwszaków. Pod kierunkiem swoich nauczycielek: Pani Beaty Środa i Wandy Bagińskiej zaprezentowali swoje umiejętności zdobyte podczas dwóch miesięcy nauki w naszej szkole.

Wykazali talenty aktorskie, muzyczno-wokalne i taneczne. Popisali się też już pierwszymi umiejętnościami z języka angielskiego. Pierwszoklasiści w pełni zasłużyli sobie na akt Pasowania na Ucznia, którego dokonał dyrektor szkoły - pan Jarosław Figiel, a w-ce dyrektor - pani Iwona Maduzia i Wójt Gminy Łambinowice - pan Tomasz Karpiński wręczyli im dyplomy i legitymacje szkolne. Uwieńczeniem całej uroczystości był „słodki poczęstunek” ufundowany przez rodziców uczniów.