Szkolny Konkurs Piosenki „Czas na muzykę” edycja 3

W dniu 04.10.2023r. odbył się finał III Szkolnego Konkursu Piosenki „Czas na muzykę”. Wszyscy laureaci oraz chętni uczestnicy konkursu mieli okazję wykonać swoje utwory raz jeszcze, ale tym razem przed całym audytorium szkolnym.

Na dwóch długich przerwach został podłączony sprzęt wraz z nagłośnieniem, dzięki czemu występy laureatów i uczestników konkursu można było usłyszeć w każdym zakątku budynku szkolnego nr 2. Wydarzenie odbyło się dzięki pomocom pozyskanym z projektu „Laboratoria przyszłości”.

Oto wyniki konkursu:

W kategorii soliści klas IV-V:

1 miejsce – Marcelina Jasnogórska

2 miejsce – Milena Jędrzejów

3 miejsce – Maja Skiba oraz Nikola Piętka

Wyróżnienia: Nikola Komenda, Lena Górecka, Fabian Wróbel

W kategorii soliści klas VI-VIII:

1 miejsce – Wiktoria Frycz

2 miejsce – Julia Kamińska

3 miejsce – Aleksandra Kaplyta

Największe emocje wzbudziła Nagroda Publiczności za największą liczbę lajków pod swoim wykonaniem na YouTube. Zdobyła ją… Nikola Komenda!

Gratulacje dla wszystkich, którzy odważyli się nagrać swój występ i zgłosić udział w konkursie. Wszyscy jesteście wygrani, bo macie talent i chcecie go rozwijać! Zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu, która odbędzie się w następnym roku szkolnym!