XXI SZTAFETA ZWYCIĘSTWA W ŁAMBINOWICACH

Dnia 08 maja 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Łambinowicach wzięli udział w XXI Sztafecie Zwycięstwa, data nie jest przypadkowa, gdyż właśnie tego dnia w Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Zwycięstwa- święto upamiętniające zwycięstwo nad hitlerowskimi Niemcami.

Do rywalizacji łącznie przystąpiło 11 drużyn, 5 w kategorii dziewcząt i 6 w kategorii chłopców. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale oraz dyplomy. Bezkonkurencyjne były drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły, które zajęły pierwsze miejsce, a reprezentowali je przedstawiciele kl. I-VIII, mianowicie drużyna dziewcząt w składzie: Lena Kogut, Justyna Nawrocka, Karina Drab, Lena Gajda, Oliwia Gandziała, Julia Kania, Dominika Luda, Emilia Jadczyk, natomiast drużyna chłopców: Piotr Kępa, Antoni Drzazga, Fabian Konowalczuk, Jakub Matusiak, Maksymilian Raróg, Filip Padamczyk, Jakub Szober, Krzysztof Kownacki.

Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach:

kategoria dziewcząt

I miejsce PSP Łambinowice