Dzień Otwartych Drzwi dla Przedszkolaka

15.04.2023r. w budynku nr 1 gościliśmy, wraz z rodzicami, przedszkolaków z tzw. „zerówki”. Przyszli pierwszoklasiści mieli okazję zapoznać się ze szkołą, kadrą pedagogiczną, pracownikami oraz z kolegami z klas starszych.

W klasach czekały na nich ciekawe zajęcia plastyczno-techniczne, multimedialne, informatyczne, muzyczne oraz zajęcia z języka angielskiego. Na sali gimnastycznej mogli poćwiczyć korzystając z różnych przyrządów gimnastycznych, a także pograć w piłkę. Świetlica przygotowała kawiarenkę ze słodkościami, kawą i herbatą. Fachową pomocą służyła pani pedagog i pielęgniarka szkolna.

Takie spotkanie pozwoli dzieciakom, 1 września śmiało, bez stresu, przekroczyć próg naszej szkoły i rozpocząć naukę w klasie pierwszej.

Zdjęcia zostały wykonane w ramach realizacji projektu "Laboratoria przyszłości".