Dzień Babci i Dziadka - koncert życzeń w wykonaniu uczniów klas trzecich

Święto Babci i Dziadka to jedna z najpiękniejszych uroczystości w naszej szkole. To dzień niezwykły, pełen radości, uśmiechów i wzruszeń. Mimo, że przypada w jednym z najzimniejszych miesięcy w roku, jest rozgrzany miłością wnuków do ukochanych dziadków i odwrotnie.

Jest to dobra okazja, aby choć w maleńkim stopniu odwdzięczyć się im za wszystko, co dla nas robią. Chcąc przypomnieć dziadkom niezapomniane chwile z czasów ich młodości pod opieką pani Wandy Bagińskiej i Beaty Środa uczniowie klas III  przygotowali część artystyczną w formie koncertu życzeń, podczas którego mogli usłyszeć przeboje z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Babcie i Dziadkowie z dumą oglądali występy swoich kochanych wnucząt, które z niezwykłą radością mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami. Na koniec uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosili Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek do „klasowych kawiarenek”.  Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a opuszczający szkołę goście byli szczęśliwi i uśmiechnięci.

Zdjęcia podczas uroczystości zostały wykonane przy użyciu sprzętu audio-video z realizowanego w naszej szkole projektu „Laboratoria Przyszłości”.