TOLKIENOWSKIE POSTACIE, STWORY I STWORKI

Na przełomie października i listopada uczniowie klas 6a i 6b zachwycali się światem przedstawionym w powieści J. R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

Ogromne wrażenie wywarli na dzieciach bohaterowie książki. I ci główni, i ci pierwszo - , i ci drugoplanowi, i ci epizodyczni, np.: Hobbit Bilbo Baggins, wędrowny czarodziej Gandalf, Gollum, smok Smaug, Człowiek – Niedźwiedź, Krasnoludy, Trolle, Gobliny, Elfy, Wilki, Orły… Oprócz literackich opisów powyższych postaci, szóstoklasiści, wykorzystując pisaki 3D i kolorowy filament, „formowali” Tolkienowskie stwory i stworki.

Powstały naprawdę genialne prace! Oryginanla wystawka…Brawo! Jaka precyzja… Jaki pomysł… Jakie wykonanie…

Te małe „dzieła” wykonano dzięki pisakom 3D, zakupionym w ramach realizacji w Szkole Projektu „Laboratoria Przyszłości”. Kilka osób pracowało swoimi prywatnymi długopisami.