Konkurs na nietypową zakładkę do książki rozstrzygnięty!

„…Nie zaginaj rogów,
używaj zakładki,
na półce mnie stawiaj,
dbaj o me okładki…”

Miło nam poinformować, że dnia 08.11.2022r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na „NIETYPOWĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI” . Konkurs przeznaczony był dla uczniów kl. IV-VIII, organizowany również w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Wzięło w nim udział 80 uczniów.

Jury wyłoniło laureatów:

I   MIEJSCE –  Lena Józak z kl.Vb, Maja Stefanicka z kl. Vb i Dominika Luda z kl. VIIa

II  MIEJSCE –  Julia Czubasiewicz z kl.Vb, Magdalena Sobek z kl. Vb

III   MIEJSCE –  Anna Urzędowska z kl. Vb, Maksymilian Raróg z kl.Vb

Wyróżnienie:

• Anna Kostiuk z kl. VIIa
  • Natalia Vogt z kl. VIa

Zakładki do książek zostały umieszczone na wystawie, którą będzie można podziwiać w bibliotece szkolnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wykonania przepięknych prac plastycznych. Podziękowania kierujemy również do nauczycieli oraz rodziców, którzy zachęcili uczniów do twórczej ekspresji.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i drobne upominki oraz nagrody książkowe – zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.