Licytacja Biedroneczki Śpioszki zakończona

Giganta wylicytowała za 153 zł Pani Oliwia z miejscowości Zgorzałe. Klasa 4a napisała podziękowanie, które wraz z maskotką wysłane zostanie do województwa pomorskiego.

"Szanowna Pani Oliwio,

Dziękujemy za zakup naszej szkolnej maskotki „Biedroneczki Śpioszki”. Giganta uszyła nasza wychowawczyni w ramach akcji „Nauczyciele Szyją Dobro” organizowanej przez Cyfrowy Dialog i Fundację TVN. Uważamy, że budowa Centrum Psychiatrii i Onkologii dla dzieci i młodzieży jest konieczna, gdyż mnóstwo naszych rówieśników boryka się z problemami zdrowotnymi. Sami też postanowiliśmy się przyłączyć do akcji i przy pomocy naszej Pani będziemy szyli Emotkowe Pożeracze Smutków.

Klasa 4a PSP w Łambinowicach"