Konkurs plastyczny „POSTAĆ Z ULUBIONEJ LEKTURY - RZEŹBA Z RECYKLINGU”

Konkurs plastyczny „POSTAĆ Z ULUBIONEJ LEKTURY - RZEŹBA Z RECYKLINGU” skierowany był do uczniów klas I-III naszej szkoły. Młodzi artyści wykorzystując surowce wtórne mieli za zadanie stworzyć wyjątkowe postacie ze swoich ulubionych lektur.

Celem konkursu było upowszechnianie idei recyklingu, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za środowisko oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 4 listopada 2022r. w bibliotece szkolnej. Zwycięzcy otrzymali gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, a także słodycze i zakładki do książek.
Trzy uczennice, ze względu na nieobecność z powodu choroby, otrzymała nagrody w późniejszym czasie.