Uroczystość Pasowania na ucznia klasy pierwszej

26 października 2022 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Pasowanie na ucznia klasy pierwszej. To był wyjątkowy dzień

Uroczystość miała charakter podniosły i świąteczny dla wszystkich, którzy wzięli w niej udział, a zwłaszcza dla naszych pierwszoklasistów.

Dzieci pod opieką wychowawczyń: Pani Katarzyny Bagińskiej i Pani Magdaleny Józak przygotowały na tę okazję występ, który mogli obejrzeć rodzice, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście.

W tym dniu uczniowie klasy 1a i 1b przedstawili program artystyczny i zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne.

Dzieci zostały pasowane na uczniów przez dyrektora szkoły Pana Jarosława Figla.  Wicedyrektor szkoły Pani Iwona Maduzia wręczyła wszystkim pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy, a Wójt Gminy Łambinowice - Pan Tomasz Karpiński życzył wielu sukcesów i wytrwałości.

Na zakończenie bohaterowie uroczystości zostali obdarowani słodkimi upominkami od zaproszonych gości oraz od kolegów i koleżanek z klas starszych.

Po uroczystości odbyło się sympatyczne spotkanie uczniów i ich opiekunów z wychowawcami. Rodzice przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Zdjęcia z uroczystości zostały wykonane przy wykorzystaniu sprzętu audio-video z realizowanego projektu: „Laboratoria Przyszłości”.