Nasza szkoła w programie "Poznaj Polskę"

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na organizację trzydniowej wycieczki z programu “Poznaj Polskę” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

W ramach otrzymanego dofinansowania w kwocie 15 tysięcy złotych klasy ósme w dniach 8-10 listopada 2022 r. pojadą na wycieczkę szkolną do Krakowa i Wieliczki.

Celem programu jest poznanie dziedzictwa przyrodniczego, kulturalnego i historycznego naszego kraju. Po powrocie z wycieczki na naszej stronie internetowej będzie dostępna się obszerna fotorelacja z wyjazdu.

W trakcie wycieczki planujemy odwiedzić między innymi: Wawel, Fabrykę Schindlera, Rynek Główny i Kopalnię Soli w Wieliczce. Mamy nadzieję, że dopisze nam pogoda.