Pokaz tenisa stołowego

W piątek 21 października naszą szkołę odwiedzili trenerzy tenisa stołowego wraz z zawodnikami LUKS Mańkowice. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć pokaz możliwości trenerskich jak i również umiejętności zawodników.

Dwaj trenerzy zaprezentowali elementy treningu oraz gry w tenisa stołowego. Również młodzi zawodnicy pokazali swoje umiejętności w różnych elementach gry.

Najatrakcyjniejszym punktem całego przedsięwzięcia była możliwość spróbowania swoich sił przez naszych uczniów. Okazja do gry z profesjonalną wyrzutnią i siatką do chwytania piłeczek była dla wielu dużym wyzwaniem. Cenne wskazówki, których udzielali trenerzy na pewno zostaną wykorzystane podczas rozgrywek szkolnych.

Uczniowie po raz kolejny mogli doświadczyć, że każda forma ruchu jest dobra, a bycie sportowcem wymaga ogromu ciężkiej pracy, wyrzeczeń, systematyczności ale przede wszystkim wielkiej pasji, którą widać było u naszych gości w każdym momencie.

Dziękujemy za wizytę i czekamy na następną…