Wyjazd klas 1a, 1b i 3a do NDK w Nysie

Dnia 29 września 2022r. klasy 1a, 1b oraz 3a wybrały się do Nyskiego Domu Kultury na musical pt. „Dzwonnik z Notre Dame”.

Przedstawienie w całości poruszało temat akceptacji i tolerancji, która jest bardzo ważna w otaczającym nas świecie. Aktorzy ubrani w piękne, kolorowe stroje, żartobliwie i śpiewająco starali się przekazać dzieciom, jak mało istotny jest wygląd człowieka, a jak ważne jest jego dobre serce. Fantastyczna scenografia i efekty dźwiękowe stworzyły kolorowe widowisko, natomiast fabuła skłoniła do wielu przemyśleń i refleksji. Wszystkie dzieci z wielkim zaciekawieniem i wzruszeniem oglądały musical. Sztuka bardzo podobała się dzieciom i nauczycielom, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.