Szkoła bierze udział w akcji Lidla "Szkoły Pełne Talentów”

Znana sieć sklepów sieciowych rozpoczęła akcję, dzięki której przez zwykłe zakupy będzie można wesprzeć naszą szkołę. Za każde wydane w Lidlu 50 zł otrzymacie Państwo kupon, „talenciak”, z którego należy zeskanować kod QR i przypisać go naszej szkole lub można też przynieść kupon do szkoły, gdzie wprowadzą go do systemu nauczyciele. Pojemniki na kupony znajdują się w obu świetlicach.

Akcja trwa do 13.11, a dzięki niej szkoła będzie mogła wymienić punkty na interesujące przedmioty, pomoce naukowe dla naszych dzieci(na zdjęciach kilka wybranych rzeczy z katalogu). Wielu z Państwa i tak robicie zakupy w tej sieci, wystarczy tylko pamiętać o kuponach.
Ilość zebranych punktów dla szkoły można sprawdzić na stronie Lidla, tam też znajdziecie Państwo więcej szczegółów, a nawet film promujący z Robertem Lewandowskim.
www.lidl.pl?/szkoly
Liczymy na Państwa zaangażowanie.