UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 KLASY I – VI

Już wakacje, już zabawa!

Czas wolny i wielka laba.

Już nas czeka, góra rzeka,

szum fal i wielka uciecha.

Z koleżanką w chowanego,

a z kolegą w ganianego,

z mamą rower, z tatą piłka….

24 czerwca 2022r.   punktualnie o godzinie 8.00, po raz ostatni w tym roku szkolnym, usłyszeliśmy dzwonek, który zaprosił wszystkich uczniów klas I – VI, nauczycieli,  rodziców i pracowników szkoły na UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022. W oficjalnej części Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Figiel podsumował  rok szkolny 2021/2022 i przedstawił najważniejsze sukcesy uczniów               i działania całej szkolnej społeczności w różnych dziedzinach szkolnego życia.

Najlepsi uczniowie klas IV-VI odebrali świadectwa z wyróżnieniem , nagrody książkowe i stypendia. Poznaliśmy również najlepszych trzecioklasistów, którzy od września rozpoczną kolejny etap edukacji. Nagrody odebrali  najlepsi sportowcy i uczniowie , którzy nie opuścili w tym roku szkolnym ani jednej lekcji.

Po oficjalnej części rozbrzmiał wakacyjny przebój ,, W dzień gorącego lata’’ i uczniowie klasy VI a ,II a i b wprowadzili nas w wakacyjny nastrój. W zabawnej scence na lotnisku przedstawili wszystkie zalety wakacji  i nawet największych malkontentów przekonali, że WAKACJE SĄ SUPER !!!.  Dzieci z  klas II brawurowo odtańczyły tango i taniec dyskotekowy ,  Maja Mazurek pięknie zaśpiewała wakacyjną piosenkę ,              a jej koleżanki  zaprezentowały układ choreograficzny. Po doskonałej dawce humoru                       i optymizmu mogliśmy rozpocząć WAKACJE!!!!

Przedstawienie ,, W dzień gorącego lata” przygotowała nauczycielka języka polskiego Ilona Karpińska , a układy taneczne to dzieło Pań : Izabeli Rewekant- Skiba,  Wandy Bagińskiej i Beaty Środa. Scenariusz przedstawienia to praca zespołowa  nauczyciela języka polskiego i uczennic klasy VI : Mai Mazurek , Dominki Luda i Zuzanny Mazurkiewicz .

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANYCH WAKCJI!!!