Uroczystość 11 listopada - Dzień Niepodległości

Październik od wielu lat w naszej szkole upływa na próbach do uroczystości z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

I w tym roku również przygotowania „szły pełną parą”.

Pani Izabela Rewekant-Skiba ćwiczyła tańce, p.Aleksandra Ziółkowska szyła stroje, p.Edyta Figiel kompletowała garderobę, p.Edyta Golec i p.Małgorzata Cieślińska pracowały nad dekoracją, a wszystko to do scenariusza napisanego przez p. Agnieszkę Synowiec i p.Małgorzatę Mazurską pt. „Powróćmy jak za dawnych lat...”.

Niestety sytuacja epidemiologiczna wstrzymała wszystko. Chcielibyśmy Państwu pokazać przynajmniej fragmenty przygotowywanego przedstawienia. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie obejrzymy całość w naszej szkole, na żywo. A tymczasem dzięki niesamowitym umiejętnościom informatycznym naszych uczniów Oliwiera Czubasiewicza, Nikoli Zalewskiej, Oliwiera Nykiela i Dustina Ludy możemy zaprezentować zwiastun przyszłorocznego spektaklu. Zapraszamy!