Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodu, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu,bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.Motywem przewodnim uroczystości, przygotowanej w tym roku przez uczniów klas III było okazanie miłości do dziadków oraz wdzięczności za ich ciepło, troskę i przekazane tradycje.
     Chcąc przypomnieć dziadkom  niezapomniane chwile, kiedy i oni byli młodzi, pod opieką pani Beaty Środa i Wandy Bagińskiej przygotowali część artystyczną pt. ,,Powróćmy, jak za dawnych lat…”  i  w ramach koncertu życzeń zadedykowali im piosenki i tance z lat 70-80. Na koniec wręczyli drobne, własnoręcznie wykonane prezenty i wspólnie zasiedli w przygotowanej na ta uroczystość szkolnej kawiarence na słodkim poczęstunku.