Odwiedził nas Mikołaj!

Mikołajki to magiczny czas, na który z utęsknieniem na całym świecie czekają wszystkie dzieci.

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono w pięknych mikołajkowych czapkach. I przybył... po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Radośnie witały go śpiewając piosenki, recytując wiersze… Św. Mikołaj oczywiście nie zapomniał o prezentach, a dzieci z wypiekami na twarzy otwierały otrzymane upominki. Mikołajowi przez cały dzień pomagały radosne elfy. W tym dniu również rozpoczęła się zbiórka słodyczy, która trwa do 13.12.2019r., dla podopiecznych domu dziecka w Paczkowie. Cały dzień spędziliśmy w iście świątecznej i radosnej atmosferze. A więc do następnego roku Drogi Mikołaju!!!