"Szkoła pamięta"

W dniach 29 października do 8 listopada 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta".

W ramach tego wydarzenia zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych udali się na pobliskie miejsca pamięci narodowej i tam zapalając znicze, oddali hołd ofiarom wojen. Odwiedzone zostały: grób Nieznanego Żołnierza na cmentarzu parafialnym, cmentarz upamiętniający ofiary obozu koncentracyjnego Lamsdorf w okolicach Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach. Uczniowie pamiętali również o zmarłych nauczycielach, zapalając im znicz.
W szkole natomiast obejrzeć można było wystawę prac plastycznych przedstawiającą tematyką święta Wszystkich Świętych.